Ön Sevişme Nasıl Olur? 4 Maddede Ön Sevişme

Sevişmek genellikle insanların birbirini sevmesi olarak masumca tanımlansa da daha çok cinsellik ile alakalıdır. Sevişmek kadın ve erkeğin seks öncesi birbirlerini okşaması ve öpüşmesi olarak da tanımlanabilir. Buna ön sevişme de diyebiliriz.

Çiftlerin seks hayatında en önemli aktivitelerinden olan ön sevişme fazlasıyla ateşli ve haz dolu geçmezse seks hayatı ciddi bir darbe almış olur ve bu günümüz ilişkilerinin en önemli sorunlardan bir tanesidir. Boşanmaların ve ayrılıkların bir çoğu cinsel ilişki yüzünden yaşandığını hepimiz bilmekteyiz.  Sizler için bu konumuzda ön sevişme nasıl olur ve çiftler arasındaki sevişme kavramını irdelemeye çalışacağız.

Ön Sevişme Nasıl Olur?

ön sevişme nasıl olur

Ön sevişme nasıl olur sorusunun cevabı aslında çok fazla detay içermektedir.Çiftler cinsellik içerisinde yer alan bu aktiviteyi ne kadar iyi başarabilirlerse o kadar cinsel yaşamlarında mutlu olacaklardır. Aşağıda ön sevişme nasıl olur ile ilgili maddeler hazırladık bu maddeleri dikkate alarak sizde başarılı bir cinsel hayatın kapısını aralayabileceksini.

 • Birbirinizle Sohbet Edin

Cinsel birleşme oldu bittiye getirilmemelidir. Bu yüzden çiftler cinsellik yaşamadan önce beraber bir akşam yemeği yemeli veya birşeyler içmelidir bu sayede çok daha romantik ve dakikalar ilerledikçe de çok daha fazla erotik anlara doğru gidilecektir.

 • Yatak Odasında İyi Giyinin

İnsanlar dış giyimlerine zaten oldukça özen gösterirler ve modayı takip etmeye çalışırlar. Gelirik düşük veya yüksek farketmez herkes en şık ürünleri giymeyi tercih eder. Cinsellik için de iç giyim önemlidir, özellikle erkekler kadınların iç çamaşırlarını oldukça seksi bulur ve tahrik olurlar bu sayede erkek cinselliğe ve ön sevişmeye çok daha istekli yaklaşacaktır.

 • Birbirinizi Okşayın

Yukarıda yer alan ilk 2 madde cinsellik öncesi için uygulamamız gerek maddelerdi bu madde ile birlikte işi biraz daha ileri götürüyoruz. Yatakta veya koltukta otururken çiftlerin birbirini okşaması iki tarafıda oldukça tahrik edecektir. Kadınların ve erkeklerin zevk aldıkları bölgeler farklıdır bu hususlara da dikkat ederek birbirinizi okşayabilir ve ortamı fazlasıyla ısıtabilirsiniz.

 • Öpüşme

Ön sevişmenin en önemli kısmına geldiğimizi söyleyebiliri öpüşmek çiftlerin seks öncesi yaptığı en haz dolu aktivitedir. Bu aktivite ile tahrik seviyesi daha fazla artacak ve kişiler birbirlerini çok daha arzulayacaklardır. Tabi öpüşmek içinde dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktır bu da çiftlerin ağız ve cilt temizliğidir diyebiliriz.

Yukarıda bulunan maddeler ön sevişme nasıl olur sorusunun cevabıdır diyebiliriz bu maddelere dikkat edildiği taktirde başarılı bir ön sevişme geçirilecektir ve çiftler cinsel yaşamlarında mutlu olacaklardır.

 

 

Ön Sevişme Nasıl Olur? 4 Maddede Ön Sevişme” için bir yorum

 • Ekim 20, 2017 tarihinde, saat 1:56 pm
  Permalink

  Harika bir içerik teşekkürler.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir