Kadınlar Neden Tanga Tercih Ederler?

Daha önceki içeriğimizde tanga ve g string’in arasındaki farklardan bahsetmiştik. Bu yazımızda genişçe tanga ürününü inceleyeceğiz.

Genel olarak bayanların tercih etmekte olduğu iç giyim modellerinden biridir. Model gereği, çoğu kadına garip gelmekle birlikte, kullanım alanı ve nedeni değişkenlik göstererek, geleneksel yapıya sahip toplumlarda dahi çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Bu konuyu biraz açmak gerekirse, kadınlar neden tanga tercih ederler? sorusuna hızlı bir giriş yaparak cevap vermemiz gerekir.

Görünüş bakımından ve model itibariyle aslında, göze itici gelir ve vücudun içinde rahat edemeyeceği algısı oluşur. Fakat alıp giydikten sonra, çoğu kadının fikri tam tersine dönmüştür. Önceleri özel günlerde ya da yatak odasında tercih edilen bu ürünler, artık günlük hayatımızda da yerini almıştır. Özellikle yaz aylarında, vücudun fazla ter atması en büyük kullanım etkeni olmuştur.

Çünkü kalça bölümü yağ oranının fazla olduğu bir yerdir. Ter atımı başladığı zaman iç çamaşırı, ıslanmaya başlar ve kişinin rahatsız olma oranı artar. Elbise ya da streç pantolon tercih eden bayanların ortak sorunu, iç çamaşırının dışarıdan iz şeklinde belli olmasıdır. Bundan rahatsız olan bayanların, tercih noktası yine bu modeller olmuştur. Ayrıca hem çorap hem de iç çamaşırı seçmek yerine, sütyenle birleşik tanga modelleri seçilerek ekonomi ve zaman anlamında yaşanan kayıpların da önüne geçilmektedir.

Tanga’nın Yatak Odasındaki Önemi

Çoğu bayan tangayı özellikle yatak odalarında giyer. Peki, tanga çeşitlerinin fantazi dünyasındaki yeri nedir? Model ve görünüm itibariyle giyen kadınların kendilerini seksi hissetmesini sağlayacağı gibi eşlerin ya da partnerlerinde uyarılmasını sağlar. Bu sayede cinsel ilişki esnasında pozisyon geçişleri ve sıklığı artarken, hissedilen zevk oranında tanganın verdiği uyarılma etkisiyle büyük bir artış gerçekleşmektedir. Fantezi etkilerini arttırmak için seçilen modeller ise, dantelli, jartiyer özellikli ya da çoraplı olmaktadır.

Tanga Modellerinde Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

tanga da renk seçimi nasıl yapılır

Modeller kullanım alanına ya da zevklere göre birçok çeşit bulunmaktadır. Bu tamamen kişilere bağlı seçimler düzeyinde olmaktadır. Soruyla cevap oluşturmak gerekirse, bu modeller en çok hangi renk tercih edilmektedir? diyerek başlangıç yapabiliriz. Günlük hayatta kullanılan modellerde, genelde kıyafet rengine göre seçimler yapılır. Yani beyaz bir elbise ya da pantolon giyilecekse, içine beyaz ip modelli, çoraplı ya da sütyenle birleşik beyaz renkli modeller tercih edilir.

Yatak odasında, seksi görünmek ve partnerde olumlu etkiler yaratmak için ip modelli ve dantelli kırmızı, pudra pembesi ya da siyah renkli tanga modelleri rağbet görmektedir. Ayrıca, transparan ve saten tanga modelleri de son yıllarda tercih listelerinin başında yer almaktadır. Peki, fantazi iç giyim bayan tanga ürünleri nerelerde bulunur? Kullanım alanı ve yeri arttığı için iç giyim ürünleri satan her mağazadan temin etme şansına sahipsinizdir. Fakat, çeşitlilik bakımından sınırsız ürünler görmek ve satın almak isterseniz, internet üzerinden iç giyim satışı yapan sitelere yönelme imkanınız da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir